czwartek, 29 marca 2018

Od kiedy można zacząć nosić w chuście?

Od urodzenia!

Najważniejsze, aby mama dobrze się czuła. A ja tym razem po błyskawicznym i bezproblemowym porodzie od pierwszych dni, jak to się śmieje mój mąż, śmigam jak szesnastka. ;)

Pozwólcie zatem, że przedstawię naszą drugą pociechę, zachustowaną po raz pierwszy w czwartym dniu jej życia. Całe oszałamiające 2600 g do tulenia. Tutaj w chuście Luna Dream o splocie diamentowym - jako jedyna ze wszystkich moich chust daje radę zamotać takiego mini okruszka. Pożyczyłam też chustę wcześniaczą, jest o wiele wygodniejsza i łatwiej jest ułożyć młodą w odpowiedniej pozycji. Do osiągnięcia 3 kilo będzie idealna.


Zaczynamy drugą część chustowej przygody! :)

7 komentarzy:

 1. Gratulacje! Pięknie wyglądacie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. <3 <3 <3
  Jaka to chusta wcześniacza?
  Nam dzisiaj już stuknęło 3080 g, aczkolwiek pampersy nadal najlepsze w rozmiarze 0 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chusta wcześniacza jest węższa od standardowej, dlatego nie ma takiego kłopotu z "upchaniem" nadmiaru materiału pod pupką i kolankami takiego maleństwa.
   Też nosimy pieluszki w rozmiarze 0. :)

   Usuń
 3. Piękna królewna :)) Dobrego chustoszenia ;)
  I dobrych świąt dla Was :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) :) no kruszyna!! Mój miał 2740 i był taki chudy że każde rozebranie to był pisk i latająca szczęka :) ale już ale za to nosiło się świetnie takie pióro :) :), i na rękach i w chuscie.. Teraz już narobił z nakładką i przegonil o 2 tyg starszą kuzynka która na początku wyglądała przy nim jak wielkolud :) radosnej przygody. A chusta przy kolejnych dzieciach to więcej niż skarb. Z Niecierpliwością czekam na Twoje kolejne relacje!!!

  OdpowiedzUsuń